hocam, ödevim üç bölüme ayrılıyor (kendisi değil tabi, bizzat ben öyle istedim ve yaptım) ;
ilk bölümde "ben ve fotoğrafta durmak"
ikinci bölümde "solo ve koro nağmeler"
üçüncü bölümdeyse "ruuya"
I.


(günaydın seval)
beşikte uyandığım vakitler. yastığı yorganı toplayıp ya da koşar adım annemlerin yanına kaçamadığım zamanlar. uyanır uyanmaz çekilmiş bir fotoğraf-mış bu. (bindokuzyüzseksenbeş)

hayatımındaki yeri ve önemi kelimelerle anlatılamayacak insanla ilk fotoğraf. kısaca, abi. ama uzunca anlatmaya kalkarsam bitmez bu ödev. öyle seviyorum. (bindokuzyüzseksenbeş)

zoraki pozlar. bu kareden çıktıktan sonra aram pek iyi olmadı fotoğraflarla. (bindokuzyüzseksensekiz) ya gözlerim kapalı çıktı ya da hiç çıkmadı yüzüm gözüm. istemedim. kaçtım evet. "yaağ gözlerim kapalı çıkar şimdi" bile dedim.


gibi. (ikibinyedi)

kendimi alkole, piknee ve eğlenceye vurduğum zamanlar. (bkz. gözlerim hala kapalı. ama umrumda değil) (ikibinbeş)kısa film milm gibi şeylerlen uğraştığım ve bir bok yapamadığım geceden. sanatsal olarak bir şeyler koyamadık ortaya ama, eğlenmiştik çok. hala gülüyoruz halimize. (ikibinaltı)

II.
inleyen ve çınlayan nağmelerimden ilki,

* elindeki doğum izini özlediğim adama; kesmeşeker - gerçekten özleyince ('her şeye rağmen eşlikli)
* eylülcüğüme ; banu akın - suların sırları
* kendime ; öztürk - ben uyurken
* babanneme ; shantel - disko partizani (çok seviyor diye)
* şöööyle ahaliye ; mahallenin güzeli sezen (izmir de pek 1numaraymış bu şarkı. dinleyin, hatta yapabilen göbek atsın.

III.

son hatırladığım lisede olmakla ilgiliydi. feysbuk'un işi olsa gerek. bizim lisenin tek bir koridoru vardı ve şekli "l" ydi. upuzun. bu koridorda ders işliyorduk rüyaya göre. güzeldi lan, tekrar hatırladığım iyi oldu.
-----------------------------
iyi dersler arkadaşlar.
sağolun.


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır