macar makarnası.

bu überdoğal tarifimizle sevgilimizin libidinal hayatına bir darbe indirmeyi ve de gece boyunca enerji sıkıntısı çekmemesini hedefleyeceğiz. Macar makarnasının macar adını aldığı dönemde balkan penisinin teferruatlı bir araştırması yapılmış ve de boyutu doğrultusunda macar adı koyulması öngörülmüştür. Bunu ilk yapan aşçının gey olmasından bolca şüphe edilmektedir. Saray efkanının özel hayatı ne yazık ki sözlü tarih boyutunda kalarak günümüze gelememiştir. Macar makarnasının sosu özellikli olarak hazırlanırken izlemeniz gereken yöntemler önceden denenmelidir. Tehlikeli olabilir.

Makarnamızı kabaca bir tencerede su içine atmak suretiyle elleyerek alırız, yavaşçana büyü yapıyormuş gibi suyun içine koyarız o sırada da su zaten pkur pkur sesleri çıkarmaya başlamıştır. sfissss diye bir makarna giriş, penetrasyon sesi gelmesi lazımdır. kaynamaya yüz tutan makarnacıklar hazır olduklarının işaretini bize verirler. ama asla bilemeyiz. ellemek zorundayız. kaynayan suyun içine elinizi batırmak suretiyle serbest makarna kümesini avcunuzun içinde sıkıştırın. eğer makarnalar ruhunu teslim edercesine 360 farklı yöne parçalanırsa gerekli kıvama gelmişler demektir. o zaman avcunuzu alın, lavaboya götürün, makarna kalıntılarını şlaşş sesiyle temizleyin. temizlenen avucu alın, lazım olacak çünkü sonrasında. süzgeç denilen marslıların bize miras bıraktığı ilginç edevatı alın. metal olanlarına uzun süre bakmayın ve göz teması kurmayın. beyninizi yıkayabilirler. süzme işlemine geçmeden önce marslı rahiplerin nee hu mana ped hom duasını okuyarak süzgecin ilahi gücünü açığa çıkarın. makarna o sırada ateşin üstünde durmasın bir zahmet, yoksa balçık formatına gelir. mutfakta ilahi okurken çıkan ışıklar çevrenizdekileri rahatsız edebilir, o yüzden perdeleri de kapatın. aman neyse bana ne isterseniz elaleme rezil olun. süzgecin ilahi gücü aktive edildikten sonra makarna-su heterojen süspansiyonunu yavaşça süzgecin içine boşaltın. burada duyulması gereken ses şlaşş ve pkıııh arası bir sestir, buhar da aynı şekilde yüzünüze vursa iyi eder. ( bedava steam bath olur kötü mü, pore'larınız temizlensin. ) Makarnaların mars enerjisinden kurtulması için üstlerine soğuk su tutmanız gerekir. sonrasında ise boş kalan tencereye yönelmelisiniz.

yağ maddesini atın. ocağın üstüne tencereyi koyduktan sonra yağ maddesini tencerenin içine atın. fındıkları alarak bır poşedin içine sıkıştırın. bu poşedin içindeki fındıkları, el, bacak, kol uzuvlarını kullanarak bir güzel taneli hale getirin. rendeye ya da havana atmamanız önemlidir. yoksa partikül boyutunda fındığın tadını kimse almaz. bir paket doritos peynirli cipsi pakedi açmamak suretiyle ezin. kırıntıları fındık-yağ karışımının üstüne koyun. bundan sonra ise çeşitli tuz, agav tozu, sigara külü tarzı baharatları ekleyin. soğanları soyun, ağlamayın! ağlamadan soyun, yoksa makarnanın etkisinin içine duygusallık girer. soğanları alter tencerede yağla kavurun. pembeleşmesinler! pembeleşirlerse makarna çok sissy olur. kahverengileşsinler tercihen. aman aklınız çok karışıyorsa falan böyle bütün malzemeleri alın, 3 ayrı yerde bulunan makarna etc. etc. hepsini bir yerde buluşturun. voilaaaaa!

son aşamada sevdiceğiniz mutfağa girdiğinde, tezgahın üstünde bacak bacak üste atmış bir pozisyonda elinizde bir tabak ve yanınızda bir şarap karşılayın. öpücük versin o da.

0 makbule:


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır