1. Mel Gibson'dan nefret etmek için üç (sayı ile 3) neden yazın, gerekiyorsa bu nedenleri açıklayın. (30 puan)
bir.tipi
iki.kadınlar ne ister filminde ağda yapışının aklımdan çıkmayı çocuk yaşımda travmalarıma travma katması
üç.mel gibson'dan nefret etmek için yeterince sebebimin olmaması. (zira bi insanın adının bu kadar çok tanınmış olup nefret etmek için yeterince neden bulunamayışı ne kadar gereksiz bir yere geldiğini gösterip nefret etmek için sebep yaratır. kaldı ki bu testi gönül rahatlığıyla tamamlamama engel olduğu için ayrıca bi gıcık olma faktörü zaten ekleniyo. şimdi cidden nefret ediyorum mel gibson'dan)

2. Erkekler toplu taşıma araçlarında neden yanındakine bıraktığı alanı düşünmeden bacaklarını sonuna kadar açıp oturmayı kendilerine hak görüyor olabilir? (40 puan, bir gün bu konuda bir şarkı yazıcam anne)

küçük iskender'in çükünün adını kullanarak yazmasını türdeşlerinin davranışlarına bir örnek kjabul edersek, çüklerini dünyanın en önemli varlıkları kabul edip en çok yere onları layık görmeleri. haa bu konuda ayrıca doluyum o ayrı. bana doğal olarak kıçım tarafından bahşedilmiş hakkımı yarım kadar heriflerin çalmasından dolayı yarım kıçla dolmuşta oturmalarım bunda büük etken. tabi sakin sakin oturduğum söylenemez. (elde sert bir nesne varsa kazara o bacakla aramızda dolaşıp durur zati her seferinde. bigün pataklıycam birini)

3. En fazla üç kelime kullanarak, dünyanın en lezzetli olabilecek hayali tatlısına bir ad koyun. (Hatalı yanıt örneği: "Sütlü Nuriye" (neden? çünkü zaten var), Doğru yoldaki yanıt örneği: "Çimene Bakan Prenses") (32 puan)

(hatun memesi diye bi'şey zaten var mıydı yoksa bu benim bilinçaltımın çalışmasının başarılı bi ürünü? yok ya ciddi ciddi soruyorum böyle bi'tatlı var mıydı hakkaten? hani var olduğunu iyi biliyoruz da böyle bi tatlının, gıda maddeleriyle hazırlanıp çiğnenip yutularak tüketilen cinsten?)

adam gibimsi yanıtım: incili bulut tatlısı. gözümün önüne gelen şeyi tarif bile edemiycem ama bi'gün yapar ikram ederim hepinize. efet. ağzım sulandı. afiyet olsun.

0 makbule:


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır