Bugünü kişisel tarihimin karanlık tozlu sayfalarına lanetleyerek not düşüyorum. İştahımı kaybetmiş olabileceğimden şüpheleniyorum. Olay saatinden beri sadece su ve bi de turuncu renk bi çorba içtim, adı ne bilmiyorum. Çok mutsuzum… Yeniden kazandibi yiyebilcek miyim bilmiyorum, onda da kaaverengi kılımsı şeyler görürdüm, belki de bunca zaman böcük bacaaa yedim farkında diildim… Eve gelirken gördüm çok canım çekti badem şekeri aldım, 2-3 tane yedim, 4. nün tadı bööle ekşimsiydi…. Kesin kurtluydu diye gittim püskürttüm herşeyi.. Çok yiğreniyorum.. Dış dünyanın çirkinliklerinden evimin steril, güvenli hudutlarına sığınıyorum…

3 makbule:

 1. Salvo Daze dedi ki...

  Hülya Koçyiğit ağzıyla "Uğurcuuum, Uğuuuuur" diyerek sözlerime başlıyor, Bilakis isimli hibrid restorantın salatasından bile yaratıklar çıkan bu devirde dışarıda salata yeme inadınızı kınıyarak sözlerimi bitiriyorum.  

 2. priss dedi ki...

  ztn bunu eski bol şeker ve yağ ihtiva eden dietime geri dönmem için tanrısal bir uyarı olarak kabul ediyorum... salata benim yaradılışıma ters bi kere :hıh:

  bu arada 'restorant' deil 'restoran' mış, dikkatinize =))  

 3. Salvo Daze dedi ki...

  evet öyleymiş, lokanta yazacaktım ama çok alaturka geldi. bunun bana bu şekilde döneceğini biliyodum. bir dahaki "tdk'nın tedeke diye okunması gerektiğini savunanlar partisi" başkanlık seçiminde bana oy verirseniz ilk işim sona t ekleme yasa tasarısını sunmak olacak. hatta "olcek".  


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır