dayanamıyorum.

bastırılmış arzuların kendini belli etmemeye calışan isyanı soz konusu. Semra'nın ellerine dikkat edin başka hicbir yeri ellemek istemiyor gibi sanki. içten içe bir isyan var Turgut'un anatomisine: başka tutulamayacak yeri olduğunun bilinciyle sadece gıdı bolgesinin bıngıllığının çekiciliğine sıkışıp kalmış bir libido, yıllarca saklanmaya calışılmış bakir bir sefalet seziyorum ben. siz sezmiyor musunuz? hadi gelin itiraf edelim, seziliyor. Semra'nın bakışları zehirli, sinsi, içten pazarlıklı. başka planları var. ah ama Turgut'um öyle mi? koca göğüslü bir teyze tarafından bağra basılmış 5 yaşındaki erken olgunlaşan çocuk havası seziyorum ben onda. o bakışlar, o masumluk, o içine doğru bastırılmadan memnuniyet; annesi sanki karşısındaymış gibi kötü birşey yok, sevgiden başka birşey hissetmiyorum aman yanlış anlaşılma olmasın diye bizi inandırmaya calışan bakışlarda cabası... amacı belli tabii keratanın anne huylanmasın, biraz daha uzun sursun 'şefkatli' teyzenin bastırması.

işte artık açıklamanın vakti geldi... berbet bir cinsel hayattan sonra bu cift, toplumsal sorumlulukları dolayısıyla bize mutlu ve hoşnut gözükmeye calışmışlar. Semra'nın aklında gece hayatına özlem, Özal'ın aklında yerine koymaya calıştıgı 5 yaşındaki koca göğüslü teyze var. bu foto eleştirilere verilmeye calışılmış bir cevap ama aslında yasaklanma ile istek arasında sallanıp giden bir cığlık var burada. parlamaya, gözümüzü almaya çalışıyorlar çünkü saklayacakları şeyler var. her neyse, ilk alay edecektim ama dayanamadım, bu cinsellikleri ellerinden alınmış insanlar beni mahvetti ve gerçegi açıkladım size dostlarım yalnızca gerçegi. dayanın buna.

bühü. ağlayacağım.

0 makbule:


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır