elinizde seçebileceğiniz 5 malzeme ile (her bişi dahil) ve maksimum 15 lira ile yapılabilecek en güzel "sıcak" yemeği yazınız, anlatınız, uygulayınız.

not: her bişi derken yağ olsun karabiber olsun dahil. sadece tuz ve su dahil değildir.
not 2: fazla kalan her malzeme başına 10 puan.
not 3: ciddiyim.

7 makbule:

 1. Mika dedi ki...

  Bir metrelik Barilla Spaghettilerden keyfinize göre 3-4 tane alınır (ortalama maliyeti 5-6 lira)

  isteğe göre peynir, domates, soğan, mısır ve/veya ton balığı, italya sahillerinde ise ve yanınızda balyoz varsa, kaya içlerinde yaşayan deniz kabukluları alınır (ortalama maliyet toplamı 5-6 lira, kaya böcekleri bedava)

  zeytinyağı + tereyağı(1-2 lira)


  bir manga japon askerini doyurmakla birlikte, tabaklara aktarmadan köpek yavruları gibi tencere içine hücum edilme ve daha sonra birbirini yalayarak temizleme işlemi, kolay yapımı, sıcak olması (sudan geçirilmez asla), soğuk da yenebilmesi, genel damak tadına hitap etmesi, pilava oranla çok daha sağlıklı bir besin olması, doyuruculuğu ve besleyiciliği dolayısıyla da hem pratik, hem lezzetli, hem de eğlenceli bir yemektir.


  Leydi ile Serseri olarak bilinen disney çizgifilminde de irdelendiği üzere çiftlerin aynı makarnayı hüpleterek öpüşmesi romantizmin doruklarına çıkartırken ruh halimizi, bu uygulamanın 5-6 kişilik gruplar içinde yapılması oldukça ilginç sonuçlara da götürebilir bizi.

  Zaten akabinde birbirini yalayarak temizleme faslına geçilmeli ve diğer yiyicileri yemekleriyle baş başa bırakmalıdır bahsettiğimiz kişi, kurum veya kuruluşlar.


  Porno ödevini geçip buna balıklama dalmış olmam ile de karnımın açlığı arasında bir bağlantı aranmamalıdır.  

 2. casdechute dedi ki...

  avro karsiligi?  

 3. vuslat dedi ki...

  sept öro  

 4. vuslat dedi ki...

  makarnalar olmasa gençli needicek:)  

 5. Mika dedi ki...

  pirinç eriştesi var bide ama tadı bi boka benzemez.  

 6. vuslat dedi ki...

  istiridye sosu nası bişi bilen var mı? denemek istiyorum da hem para verip sonra da elimde patlasın istemiyorum.  

 7. Unknown dedi ki...

  yarım ekmek
  ketçap

  yemek kültüründe ulaştığım nokta  


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır