ooohooov meriba, tabii ki de tatilde falan degilim. bodrum'a, antalya'ya, kas'a kalkan'a, silebezci olimpos'a gitmedim. fethiye'de, kendi evimdeyim. tatil beldesinde tatil yapmiyorum, gozlerimin altini ustunu her yanini siyaha boyayip gotik olabilirim. gozden kasa gelelim, kaslarim guzel. saclarimi kestirdim, cok kisa oldular. olsunlar bakalim. biraz da benden bahsedelim, bugun benim icin konusuyorum. her zaman herkes icin diyecek bir lafin var ttku diyenlere oh bir kosu bandi hediye ediyorum.


ben gidiyorum simdi, bye. ben gidiyorum artik, bay. baska bir kit'a-da okumaya gidiyorum. okuyacagim ve ucuz dijital slr fotograf makinasi dusurmeye calisacagim. yolumdan cikip amacimi sasiracagim, bir cok partiye katilacagim. haftasonuna persembede baslayacagim. tabii ki sizler icin de birer long island ice tea icecegim. sonra yaniniza gelip the marmara'da da ictim ama long island'ta yapilanin tadini bir turlu bulamiyorum diyecegim. elbette wayfarer gozlugum yok ama tipimde var degil mi; bu kizda kesin o gozluklerden vardir diyesiniz geliyor. inanin ama bende yok, gurcistan'da bak neler oluyor. gurcistan'da bak neler oluyor, bak yanginlarda kimler oluyor.

yuzumde hic yaz okuluna kalmis ifadesi yok, evet. yaz okuluna elbette kalmadim ama okulumu bir donem uzattim. hayirli bir is icin uzattim cunku gidiyorum. gitmek her seye degiyor biliyor musunuz dostlarim. belki iste simdi sampanyanin tadina bakmak ister misiniz. artik gitmenin heyecani yuzlerimden okunuyor.

yani hayat farkinda olmadan ezberledigimiz, kendi kendimize soyledigimiz pop sarkilarinin bi degisigi; o sarkiyi mirildandigini anlayan arkadasinin hayretle suratina bakarak seni kendine getirmesi ve ezberlemisim resmen diye aciklamada bulunman gerektiginin bilinci. simdi bendeki bu suat suna nereden cikti. haaaaydi gorusuruz.


beni arayin sorun, ben sizi ihmal etmem ben hep sizi anar hatirlarim. yaptiklarimiz he unutulmamak icin ya, hepimiz biliyoruz hani.
1 makbule:

  1. Brandon dedi ki...

    anacığım anacığım gidiyorsun yani şimdi! arkandan su dökeceğim vallahi. tez git, sorunsuz git, mökemmel bir sene geçir, alışveriş perilerini güzelce besle ama aç kalmak pahasına zilyon tane otobüs bileti, metro jetonu almak suretiyle gezinmeyi ve kodak aile makinesiyle bile olsa fotoğraf çekmeyi sakın sakın unutma. ve tez dön, sorunsuz dön, gelince burada büyük bir kırılma yaşayacağını unutma bi de. ve yazmaya devam et, özleriz sonra çok pis.

    hayırlı okumalar gezmeler dilerim ttttkucum!  


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır