sabah sabah espressosu sabah sabah sigaralarına karışa karışa nefesimi nasıl da aldı gitti ama. ne denli kılıkırkboğsa da hayatı yurthayatı. erkek yurtlarında femino kollektifler her zaman lince tabi değil tabiî. beraber oturup (moral bozukluğu ve) 31 izlemek de oldukça keyfli ve huzur verici olabiliyor ama götümüz sabaha karşıları tabaklamaya başladı mı ve güzelim birer birer parçacıklar dinlerken acı çay hoşsohbeti çekti mi her defasında dışarı çıkma zorunluluğu sağdan sola iki serebral lobda birden şekspîryen taylar koşturtabiliyor adamın cânını belliyor. o zaman kime sms çeksen, ne tweet'lesen, hangi statünü update'lesen, ne bloglasan kelâmın bir kuvveti kalmıyor. anlatamıyorsun vesaire, belki gidip tır köşelerine sıçıyorsun.

İmajımız Aram Saroyan'ın Coffee Coffee'sinden metin içmeyi sevenlere, türkümüz de güne gülümseyerek uyanabilmese de devam edebilenlere Abner Jay'den I am So depressed gele:

Abner Jay- I am so Depressed

0 makbule:


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır