FotoSal

Fotoğraflar:


Bu fotoğrafı ben de yeni keşfettim, renkler beni benden aldı götürdü adeta sayın kişiler. Sağ alt köşedeki iki kişi, soldan sağa ben ve abim.İlkokula başlarken. Ailemin evinde buzdolabının üzerinde duran fotoğrafım budur.Üniversite yıllarımdan bir enstantane güzel okurlar. Arada geçen yıllarda bir takım dövmeler eklenmiş, saçlar farklı farklı renklere boyanmaya başlanmış gördüğünüz gibi. Arkadaki duvar, o zamanki odamın ahşap paravanıydı ve paravanı cetvelle çizerek bir günde boyamıştım.Beni tanıyıp da bu halimi bilmeyen yoktur pek. Bilmeyen de öğrensin diye koyulmuş manasız ve sivilceli bir resim.
Eski sevgilimle çekilen nadir fotoğraflarımdan biri. Kendisini ifşa etmemek adına yüzüne bir çarpı koydum açıkça belli olduğu gibi.Son halim. İki cümle olsun diye yazıyorum bunu.Şarkılar:

Kendime: Buffy the Vampire Slayer/Once More, With Feeling OST - Something to Sing About

İleride yatacağım tüm insanlara: Boyskout - Back to Bed

Bugün konuşanlara da 3 şarkı olsun yormayın beni:

Rasputina - Howard Hughes
Alesana - Ambrosia
Jack Off Jill - Vivica


Rüya:

Son aylarda tema olarak sık gördüğüm barışma girişimi ve bu girişimin yürümemesi rüyasını gördüm dün yine. Rüyalarım bile dandikleşti kaç aydır.

5 makbule:

 1. priss dedi ki...

  kuzum çok düşündüm ben de haberi olmadan birinin fotosunu biyerlere nakşetmek etik midir deil midir die ... fakat bi zmnlar sefdiim kişinin orasına bırasına çarpı atmaya, kaş bıyık fln çizmeye de kıyamadım ne biliim...

  ayrıca sen buralara uğramıon die şarkı şeetmedim sana, gizliden gizliye takipteymişsin meğersem.. seni hınzır ^_^  

 2. Salvo Daze dedi ki...

  ayıp diildir herhalde, çizmemek benim durumumda ayıp olurdu. neden koydun o zaman o fotoğrafı hanzo derseniz, hayatımın uzun yıllar parçası olmuş ve hayatımı derinden etkilemiş bi insan, görünmese de. bi de seviyorum o fotoğrafı, yalan yok.  

 3. Brandon dedi ki...

  foto güzel hakkaten, o diil de bi ara buluşmamız lazım :) his bakımından kürt çalar çingen oynar ikilisi oluciz.  

 4. pk. dedi ki...

  ilk fotorafın oldukça gerçekdışı bişi olduğunu düşünüyorum. son fotorafsa baya bi ısırma isteği yaratıyo insanda.

  çok sevdim ödevinizi haanım.  

 5. Salvo Daze dedi ki...

  Sonrada aklıma soktular ki ilk fotoğraf stüdyo olabilir. Öyle stüdyolar da mı var ki. Her neyse, buluşalım bebek, buluşuruz, çay içeriz, ıhlamur.  


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır