tersim dünya oldu

bugün can sıkıntısından pencereme oturmuş sokağımı seyrederken (kendimi bu şehre asla ait hissetmiyorum ama bu sokağı benimsiyorum, tüüüm parke taşlarıyla beraber) arkaya doğru gerinince yatağıma düştüm. türlü debelenmeler sonucunda baş aşağı yataktan sarkarken buldum kendimi.

şimdi çok gariptir ki ben bu şekilde uyandığımı bile bilirim. (evet çok deli uyurum) ama ilk defa bugün dikkatimi dürttü.insan
tersten
dünyaya
bakıyor
ken

dünya çok komik

öyle böyle değil, kahkahalar atarken buldum kendimi. düşünsenize.. ters dönmüş.. bir dünya.. her gün rastlanan bir şey değil ne de olsa.

kapılar ters
dolaplar ters
kitaplık ters
duvardaki resimler, yazılar, fotoğraflar ters

saçların sarkıyor

sanırım kan beynimi rahatsız ettiğinden (yerçekimi diye bir şey var ya) kafamı kaldırdım. kahkahalarım sonlandı. ama olsun, ben dünyanın komik yanını görmüştüm. ben dünyanın o an^ını yakaladım! ben diyorum ki..

size de komik gelmiyor mu?

fotoğraf: http://www.flickr.com/photos/74895944@N00/2355715050/

3 makbule:

 1. ErkinK dedi ki...

  cocuklugumdan beri yaparim. kafami asagiya sarkitip izlerim bulundugum yeri.

  kimi zaman ofisteki koltuktan tepetaklak bakarim dunyaya, kimi zaman salonda ki kanepeden, her zaman da yatagimdan.

  hatta avizeler yerden cikmi$ gibi gozukur, kapiyi acmak icin kolu yukari kaldirman gerekir, birde kapidan gecip gideceksen otuz santimlik duvari ziplaman gerekir...:)  

 2. eloise vera dedi ki...

  tersim dünya olmuşken kapıdan geçip gitme deneyimim olmadı aslında (:  

 3. ErkinK dedi ki...

  du$umde... belkide sende du$unde :)  


 

Bugün Konuşanlar | Kollektif Beyin Boşaltma Saçmalama Saçmalatma Çarpma Çarpılma Çarpılama Alanı | 2007-2009 | Tüm Hakları Çamaşır Dolabının Çorap Çekmecesinde Saklıdır